Logo
Zákaznícka linka:
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Fotovoltaické panely
 3. Longi solárny panel monokryštalický LRS-72HPH-545Wp

Longi solárny panel monokryštalický LRS-72HPH-545Wp

 • TOP produkt

Vysoko účinný a ľahký monokryštalický panel

Základné informácie Tento vysoko účinný a ľahký monokryštalický 9-zbernicový (9BB tzv. Half-Cell články) a Half-Cut jednostranný solárny FV panel s t... celý popis
Dostupnosť
6-8 týždňov
249 €
207,50 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:202
Výrobca:Longi
 • Kompletné špecifikácie
 • Longi solárny panel monokryštalický LRS-72HPH-545Wp
  Longi solárny panel monokryštalický LRS-72HPH-545Wp
  6-8 týždňov
  249 €
  207,50 € bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Základné informácie

Tento vysoko účinný a ľahký monokryštalický 9-zbernicový (9BB tzv. Half-Cell články) a Half-Cut jednostranný solárny FV panel s technológiou PERC (Passivated Emmiter Rear Contact) majú excelentnú účinnosť premeny elektrickej energie. Technologia PERC používa Nitrid Kremíka alebo Oxid hlinitý k vytvoreniu pasivačnej vrstvy na zadnej strane 144x kremíkových článkov š-210mm. Ako spätný reflektor zvyšuje absorpciu dlhovlnového svetla, maximalizuje potenciálne rozdiely medzi pólmi P-N a znižuje rekombináciu elektronov. Solárny FV Panel dokáže aj pri čiastočne zamračenej oblohe dodávať výkon cca 50W a pri úplne zamračenom a daždivom dni stále dodáva cca 10% svojho nominálneho výkonu, dokonca aj v prípade, že je panel úplne v tieni, je možné rátať s cca 5% nominálneho výkonu. HALF-CELL článkyrozširujú svetlo-absorbčnú plochu a maximalizujú výkon fotovoltaického modulu aj pri difúznom, resp. odrazenom svetle (napr. keď je vysoká miera oblačnosti). Tieto FV panely sú ideálnym riešením pre inštalácie, kde je potrebný maximálny výkon na obmedzenom priestore.

Hlavnou prednosťou týchto solárnych FV panelov je ochrana proti PID (tzv. potencionálna indukovaná degradácia), ktorá je zaručená vďaka optimalizácii procesu solárnych buniek a dôkladnému výberu modulu BOM. Pomalšia degradácia výkonu týchto FV panelov je vďaka nízkej LDI Mono PERC technológií, t.j. prvý rokdegraduje menej ako 2%, ďalšie roky iba o 0,55%. Ďalšími vylepšenými parametrami LONGI FV panelu je znížené straty odporu s nižším prevádzkovým prúdom, vyšší výnos energie s nižšou prevádzkovou teplotou a znížené riziko teplého spoja s optimalizovaným elektrickým designom s nižším prevádzkovým prúdom.

Solárny FV panel je vhodný pre aplikácie s trvalým príkonom nad 200W do xxMW, t.j. pre zdroj energie pre solárne GRID-OFF ostrovné systémy, solárne GRID-ON systémy pripojené k distribučnej sieti alebo hybridné systémy či solárne elektrárne.

Tvrdená vrchná vrstva panel ochráni aj pred bežným krupobitím a tým zaručí jeho dlhodobú životnosť. Ľahký, ale aj robustný hliníkový rám umožní jednoduchú inštaláciu na stožiar alebo strechu a to vďaka predvŕtaným otvorom pre jednoduché pripojenie a montáž panelu. Pre zvýšenie celkového výkonu je možné zapojovať viac panelov buď sériovo alebo paralelne, pričom optimálneho výkonu dosahujú panely pri sklone 45 až 60 stupňov.

Pokročilá texturácia na povrchu skla a solárnych článkov umožňuje vynikajúcí výkon aj v prostredí zo slabým osvetlením.
Certifikované tak, aby vydržalo: zaťaženie vetrom (2400 Pascal) a zaťaženie snehom (5400 Pascal).
Certifikácia proti slanej hmle, proti čpavkovej korózii, skúška TUV Rheinland a TUV Nord.
Tovar zaradený v kategóriách

Potrebujete poradiť?

Zákaznícka podpora
+421 901 743 210 (Po-Pia, 8-16 hod.)