Logo
Zákaznícka linka:
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Fotovoltaika - Solárne systémy

Potrebujete fotovoltaické solárne panely do domácnosti alebo firmy? Vyberte si riešenia z našej ponuky, ktoré dokážu efektívne využívať solárnu energiu a výrazne tak šetriť náklady. Ich výhodou je vysoká kvalita, odolnosť a možnosť využívania nielen na výrobu elektriny a ohrev vody, ale aj na vykurovanie.

K dispozícii sú viaceré prevedenia fotovoltaických solárnych systémov, ktoré sa od seba odlišujú hlavne výkonom a množstvom fotovoltaických solárnych panelov. Máte tak istotu, že nájdete vhodné riešenie pre svoj byt, dom alebo kancelárske priestory.

                             

Odborná pomoc a poradenstvo pri objednávaní solárneho systému tu.

Každú prijatú objednávku na solárny systém náš pracovník prekonzultuje so zákazníkom a následne po potvrdení jednotlivých tovarových položiek bude tovar odoslaný na adresu zákazníka.                                                                                           

Fotovoltaika je oblasť, ktorá sa zaoberá využitím solárnej energie na výrobu elektrickej energie. Ide o proces, pri ktorom fotovoltaické bunky, ktoré sú zvyčajne vyrobené z kremíka, zachytávajú slnečné svetlo a prevádzajú ho na elektrickú energiu. Fotovoltaické bunky sú zvyčajne umiestnené na fotovoltaických solárnych paneloch a tieto panely sú potom umiestnené na strechách budov alebo v otvorených priestoroch. Keď slnečné svetlo dopadá na solárny panel, fotovoltaické bunky v ňom začnú pracovať a prevádzajú slnečnú energiu na elektrickú energiu.

Fotovoltaika je ekologický spôsob výroby elektrickej energie, pretože neprodukuje žiadne emisie oxidu uhličitého ani iné znečisťujúce látky. Okrem toho je ekonomicky výhodná, pretože raz nainštalované fotovoltaické solárne panely môžu poskytovať elektrickú energiu po mnoho rokov s minimálnou údržbou. V súčasnosti sa fotovoltaika stáva čoraz populárnejšou vo svete a v mnohých krajinách už tvorí významnú časť zdroja elektrickej energie. Fotovoltaika je budúcnosť, keďže predstavuje udržateľný spôsob získavania energie, ktorý môže pomôcť znížiť závislosť na fosílnych palivách.